Červen 2013

Star Trek - Bones - Tell Me Something I Don't Know

30. června 2013 v 14:26 | Marille |  Videa
Nazdárek lidi! Dneska jsem se probudila a řekla jsem si, že do konce června chci stihnout ještě jeden článek xD A jakmile jsem zapnula YT okamžitě jsem našla záminku! ^^ Chápu, že většinu z vás to nezajímá, ale mě je to kupodivu jedno :D Ale ještě než se začnu vyjadovat k samotnému videu, chtěla bych strašně moc poděkovat Angelique za nádherný design! Vím, že jsem byla dost náročná, ale povedl se ti vážně úžasně! ♥ McCoy a Scotty :D Ale teď už k tomu videu!

Dračí kruh II.

24. června 2013 v 16:45 | Marille |  Dračí kruh
Ahojky lidí! Jak jsem včera slíbila, mám tu pro vás další kapitolu DK! Pokusím se další napsat co nejdřív, ale nedělejte si moc naděje, že to bude ještě v tomhle století :D Co bych chtěla k téhle kapitole říct je to, že jsem vážně, ale vážně hrdá na scénu s Idem! Do toho chlapa se sice příšerně těžce vžívá, ale myslím, že jeho způsob jednání se mi povedlo celkem věrně zachovat, aniž bych z něj udělala slaďouše xD Nell, co myslíš, povedlo se mi zachovat Idovu "ďábelskou podstatu"? xD Ta jeho arogance je fakt hrozná! Ale zároveň božská xD Užijte si kapitolu a pokud možno komentujte!

Školní výlet a jiné pohromy! Nebo spíš jenom školní výlet xD

23. června 2013 v 20:51 | Marille |  Marillin deníček

Nazdár lidstvo! Jelikož jsem právě v komentářích narazila na starost o mou osobu (To je od Brookie fakt milý!) Rozhodla jsem se oznámit nic neříkajícím článkem, že ŽIJU! A tomu se sama docela divím.

"Extraterrestrial" - Star Trek Into Darkness

18. června 2013 v 21:05 | Marille |  Videa
S těma ST videama už docela spamuju, ne? Ale to jemi fůůůk :D Nemá někdo náhodou odkaz na Sony Vegas 11? Já to potřebuju! Jenom se podívejte na to video! Katy Perry fakt neposlouchám, ale díky tomudle videu jsem si tuhle vážně zamilovala! Ale zpátky k videu: Oh my gods! ♥_♥ Sice mě trochu s*re, že Chekov/Čechov je tam si tak na pět vteřin, ale jinak je to božský! Totálně epický! I když, toho Khana/ Harrisona bych odtamtud nejradši vyřezala, rozsekala bych ho nadrobno, hodila ho na gril a servírovala s najemno nakrájenou petrželkou! Jak já toho mimozemšťana nesnáším! Aby chcípl!!! Jenže to on nemůže x( nesnáším ho ještě víc! Nejenem, že ublížil mojí holčičce Enterprise, ale on zabil Pi- Ne, já to neřeknu! Ok, konec záchvatu nenávisti, že Marille? Jop, konec, už jsem klidná! Naprosto klidná! *Naposledy praští do Khanova plakátu, co má na zdi!* Parchante! Zpátky k opěvování úžasnosti tohoto videa: Už jsem říkala, že je boží? *o* Proč všichni dělaj tak úasný videa jen já takový xindly? =.= To mě štve! :D Ale můj názor na tohle to rozhodně nemění! ♥_♥ I love it! Spolu se spoustou dalších Star Trek videí :DD

Star Trek - Friends Theme

17. června 2013 v 16:53 | Marille |  Videa
Tohle videjko vážně miluju ♥ Vždycky, když se na něj dívám, je mi líto, že J.J. Abrams udělal ST re-make jako film, kdyby to udělal jako seriál... :D Nevím proč, ale tohle video mi vždycky zvedne náladu :D Musím se u něj culit jako blázen :D Čechov ♥ :D Jináč, kdo poznal, že animačky ze včerejšího článku byly dělané z tohodle videa?

Star Trek animace

16. června 2013 v 19:58 | Marille |  Grafika :D
Nazdár všichni! Omlouvám se, že jsem se neozvala dřív! Víte, co se stalo v pátek? ... chvilka napětí... Já byla Star Trek: Into Darkness! Oh my gods! Ten film byl tak úžasnej ♥ Sice se jim moc nepovedla scéna s umírajícím Kirkem (působila spíš divně =.=), ale zbytek byl naprosto boží! ♥_♥ Zjišťuju, že se ze mě stává Trekkie, ale vážně: Já chci k svátku tričko Starfleet akademy *o* A možná ho dostanu :D Víte co, k něčemu se vám teď přiznám, ok? Píšu fanfikci na Star Trek! Ne, počkat, když jsem to teď řekla, znamená to, že to nikdy nedopíšu! °o° A kruci! Zapoměňte, že jsem to řekla! =.= No, ale teď dál!
Pokud to někomu nedošlo z nadpisu, tak tenhle článek bude o ST animacích. Jsou mojí výroby, takže nic moc nečekejte! Možná už bych je sem mohla dát a přestat keca, ne? Jop, ještě poznámka: První tři gify by me jsou z jednoho naprosto božskýho videa, který sem snad někdy v budoucnu hodím.

Dračí kruh I.

13. června 2013 v 17:14 | Marille |  Dračí kruh
Ahoj lidi! Dneska už podruhý? Vážně? Co se to děje? :D No, jak jsem slibovala, je tu ta povídka, přesněji ta fanfikce na knížky Eon a Eona. Můžu ujistit ty, kterí knížky nečetli: Ztrácet v tom nebudete. Trochu jsem si s tím pohrála a zatím tam není myslím nic k nepochopení. Teda, něco k nepochopení tam je, ale to je tam záměrně. Pokud se někdy dokopu k pokračování, všechno se dozvíte :D Samozřejmě, tam je to POKUD... :D Jinak, písnička se moc nehodí, ale líbí se mi, tak ji sem dám :D Užijte si čtení, my darlings :D A pište jakoukoliv kritiku, ráda se ze svých chyb poučím :D

Hobit: oficiální trailer

13. června 2013 v 16:15 | Marille |  Videa
Hi guys, je to tu! Co? No, trailer na další díl Hobita. A vypadá fakt bombasticky! Kdo neviděl jedničku, vřele doporučuju! Jenom název dvojky je trochu... divnej. Šmakova dračí poušť... =.= Ale jinak to vypadá bombasticky! Zase bude Legolas :D A nějaká zrzy elfka! Už jen z toho videa je mi celkem sympatická :D Ale Šmak ♥ Tak dráček bude božskej ♥ Chuďátko, je mi líto, že nakonec bude muset umřít! Ale co, život je život :D

Morgan a Shun

12. června 2013 v 14:23 | Marille |  Digital art
Nazdár všichni! Takže, bus snad stíhám(ale zbytek věcí uvedených v tomto článku bude muset počkat do večera), takže bez dlouhého okecávání RPCčko, které bylo jak na blogspotu, tak na DA.
Já jsem na sebe vážně hrdá! Ty oči. OMG, ty oči jsou tak božský, až to hezký není. Já vím, zase ta samochvála, ale já na ně pořád musím čučet. Vlastně, když se na ten obrázek celkově podívám, nemůžu uvěřit, že jsem ho vážně dělala já. JÁ! O.O Jinak oblečení neřešte, je to hodně nepovedený pokus o uniformu neathianské hradní stráže :D

Omluva, vymlouvání, plánování... aneb keci!

12. června 2013 v 14:21 | Marille |  Marillin deníček
Zdar lidstvo! Asi vás to hodně překvapí, ale já ještě neumřela! A teď k tomu, o čem jsem chtěla psát - k omluvám, ospravedlňování se a tak dále.
Na všechno tady kašlu, já vím! Vůbec nekomentuju, já vím! Vůbec k nikomu z vás nechodím na blog, já vím! Měla bych z toho mít obří výčitky svědomí...! Ale kupodivu, jsem úplně v pohodě. Popravdě, s mým psaním to jde lehce z kopce, pořád přeskakuju od jednoho k druhému, mám chuť začít něco nového, ale když to teda fakt začnu, po deseti slovech mě to přestane bavit, protože mě během toho napadne zase něco jiného! Bohové, nechcete mě ukamenovat?! Já jen, že bych to docela uvítala! Abych to tu trochu oživila, pokusím se sem ještě během dneška hodit jedno RPCčko (jinak ho najdete i mém DA, ale jelikož jsem sem odkaz na něj nedávala, tak spíš nenajdete xD) a jistou fanfikci, kterou jsem tu před nedávnem zmiňovala. Áno, tu fanfikci na Eonu. Sice od ní mám jednu kapitolu a nevypadá to, že bych se k ní někdy vrátila, ale zatraceně se mi líbí. Jo, to je samochvála :D Jinak píšu ještě něco dalšího, ale neřeknu, co :P Jsem totiž dost pověrčivá duše a mám takový pocit, že pokud bych vám o tom teď řekla, už nikdy to nedopíšu - to se totiž stalo s každou povídkou, kterou jsem rozepsanou začala házet na blog. Ano, úplně s každou, jestli chcete důkaz, jukněte do rubriky povídky... E-e-e-e... *Ztratila nit*... Jop, už vím! ... Ne, nevím... Tak teď už jo! Musím se pochlubit: Mám novej sestřich! Já vím, svět kvůli tomu lepší nebude, ale já se musím pochlubit, protože jsem s ním spokojená! *Stal se zázrak a ona nevypadá jako strašidlo* Víte, dřív jsem měla takovou tu postupně sestříhanou patku. Neříkam, že to není hezký, ale mě to za a) neslušelo; a za b) vadilo mi, jak mi vlasy pořád lezou do očí! Takže jsem si tu ofinu nechala zkrátit nad obočí, a i když si si pořád česu trochu na stranu... Já nevím, je to prostě lepší... Ehm... Doufám, že jsem vás neunudila. *Kouká na hodiny a zděsí se.* Doháje, musím to rychle skončit. Musím totiž odvést ségru do ZUŠky a pak ji zase vyzvadnout! Takže odpoledne v háji! Bezva!
Ještě dva týdny a končí škola! JEŠTĚ dva týdny! To je čtrnáct dní, no vlastně ještě víc! Já už to tam asi nepřežiju! Pokaždý, když se kouknu do kalendáře, musím se tvářit jako McCoy (Ten na animaci níže). Já už chci prázdniny! Jo, a když už jsme u toho koukání do kalendáře: Musím čekat ještě celý TŘI dny, než u nás v kině bude ST dvojka! Já už se tak těším, až mi z toho tendej skoro neubíhá! =.= Nojo, já vím, musím končit. Mějte se, milánci! Snad se tu dneska ještě zjevím! Doufejte...

I'm Trekie :D

3. června 2013 v 20:09 | Marille |  Marillin deníček
Kdyby mi někdo teba před měsícem řekl, že se budu jednou hrdě hlásit mezi Trekies -nebo jak se to píše- nejspíš bych se mu vysmála. Trekies je název pro fanoušky Star Treku. Ten vám snad nemusím představovat. Pokud nejste pěknou řádnu let za opicemi, museli jste o něm aspoň slyšet. Já osobně jsem viděla pár desítek dílů ze seriálu Star Trek: Nová generace a popravdě nic moc. Samozřejmě, od seriálu starého už pár set let jsem nečekala žádné technické zázraky, triky tam jsou naprosto jednoduché, ale to by mi až tak nevadilo, to co mi vadilo doopravdy, byli totiž ti herci - naprosto prkenní, sucharší herci bez špetky kouzla! Jejich herecké výkony mi popravdě připadají místy až katastrofální. Takže tak... A potom jsem byla minulou sobotu surově přinucena se podívat na film, který na nově běžel. No, kecám, podívala jsem se naprosto dobrovolně, stačilo mi vidět v upoutávce naprosto epicky vyhlížející Nadaru (Romulanskou těžební loď z budoucnosti), vynořující se z černé díry a ničící daleko menší loď Flotily. Víte co? Nevím, jestli mám litovat nebo být šťastná, že jsem se dívala. Ale asi jsem spíš šťastná, ten film je nádherný! Nemůžu se dočkat 14. června, kdy bude u nás v kině 2. díl. Hodím sem trailer na první díl. Pokud jste jedničku ještě neviděli, uvidíte, o kolik přicházíte.

Pád

3. června 2013 v 17:41 | Marille |  Jednorázové Povídky
Hi everypony! Máte se dobře? Já teda jo, zrovna pracuju na rozcestnících, přidávám rubriky, mažu nepotřebný články, čistím galerii... Tak, abyste neumřeli nudou, než to bude hotový, přidávám sem poupravenou verzy podívky, kterou jsem napsala v říjnu. Původně měla být na pokračování, z toho ale nakonec sešlo. Snažila jsem se nějak uzavřít ten konec ale to už by potom nemělo takovou šťávu, takže je ten konec otevřený až to hezký není :D No, já jdu zase tvrdě pracovat a vy si užijte povídku.

Bakugan RPC: Morgan NV fullbody

3. června 2013 v 16:28 | Marille |  Digital art
Hola, qué tal?
Já se mám celkem fajn, až na to, že za hodinu jdu k zubaři =.= Nemám ráda zubaře. I když vrtání nebolí, je to děsně divnej pocit a vůbec... Brrr! Dneska jsem na sebe fakt hrdá. Mám jedničku z matiky! Takže mi možná nevyjde trojka a já dostanu za výzo Eonu! Wůůhůůů! :D
Na tohle RPCčko jsem neuvěřitelně pyšná, hlavně se mi líbí ty oči :33 ^^ Já vím, samochvála smrdí, ale já to prostě musím říct!

RPCčka - rozcestník

3. června 2013 v 16:28 | Marille

Hisako Amado

Anime: Naruto
Věk: 25 let
Vesnice: Konoha
Další její obrázky: tady

Morgan Farrow

Anime: Bakugan
Věk: NV - 16 let, GI - 17, MS - 18 a 19 let
Bakugan: Darkus Athéna
Další její obrázky: tady

Natsuki Tsuchi

Anime: Beyblade
Věk: 16 let
Bey: Poison Spider
Další její obrázky: tady

Shizuki Wang

Anime: Beyblade
Věk: MM - 16, MF - 17
Bey: Orientalium Pyxis
Další její obrázky: tady

Ostatní RPCčka


Tak fajn, vzdávám to

3. června 2013 v 7:26 | Marille |  Marillin deníček
Jo, já za to nemůžu, ale jsem zpět! Když mě se po blogu tak děsně stýskalo, chyběli mi všechny ty možnosti a všechno. Klidně mě zabijte, klidně mě vykuchejte zaživa, ale já se sem prostě musím vrátit! Víte, došlo mi, že i přes všechny ty chyby je blog.cz asi nejlepší hosting, jaký existuje, nejlépe ovladatelný, nejpřátelštější a tak vůbec! Takže to menu prostě a jednoduše udělám znova, taky se pustím do rozcestníků, přidám sem ty dva články, který jsem hodila na blogspot a rozjedu to tu znova. Tak neoslavujte!