Květen 2013

TAK NA TOHLE UŽ S*RU!!

27. května 2013 v 9:27 | Marille
Omlouvám se za tu nadávku, ale viděli jste, co mi stalo s menu? Já, když jsem to viděla, myslela jsem, že ten počítač snad nakopu, rozkupu a jeho zbytky rozpráčím po vesmíru! Moje úžasná sbírka stamps je pryč! Netuším, co se to s blogem posledních půl roku děje! Některýb články musím zveřejňovat na třikrát, někdy mi to z článků maže videa nebo jejich konce! To se prostě nedá! Už dál ne! Takže sbohem blogu, já si tady s tebou nebudu ničit nervy! Takže oficiálně tenhle blog KONČÍ!!! Ale nebojte se, Marille s blogováním NEKONČÍ!! Jen si seženu jiný hosting, protože s blogem už si fakt nehodlám ničit zdraví a riskovat infarkt. Na rozloučenou moje nejmilovanější AMVčko z Beyblade. Nešlo mi sem vložit
-další důvod, proč odsud vypadnout!- vtak, kdo by se chtěl kouknout (POVINNOST), tak je tady.
Tak, konec, měj se blogu! Hasta luego!

Nová adresa: http://marille-world.blogspot.cz/

Postupně tam přestěhuji, no minimálně RPCčka a ty čtyři jednorázovky, které jsem za svůj život napsala.

So... RPCčka

18. května 2013 v 22:08 | Marille |  Digital art
Nazdárek vespolek! Teď už to nebudu moc okecávat, jsem za dnešek dost unavená, prostě: Tenhle týden jsem "vytvořila" pár RPCček, něco vám k nim samozřejmě řeknu, ale jestli to nebude dávat smysl, omlouvám se. Jop a ještě než začnu, hodím sem moji oblíbenou písničku. Nebo spíš, ode dneška oblíbenou, od mojí -ode dneška oblíbené- K-Popové skupiny Kara.

Fairy Tail opening 2

14. května 2013 v 18:52 | Marille |  Music
So... V týhle rubrice dlouho nic nebylo, tak mě napadlo ji trochu oživit. Písnička se jmenuje... *Rychle to hledá na netu* Sense of Wonder a je to druhý opening anime seriálu Fairy Tail. A pokud vás náhodou napadne, že na to právě koukám, tak to VŮBEC není pravda a URČITĚ na to nečučím místo učení xD Takže tak... Ta písnička je naprosto pohodová a strašně letní... A mě se u ní dobře RPCčí, takže kdo čekáte povídky, musím vás sklamat :D Jinak, taky máte dneska takový vedro? Bohové, já nevím, co bych ještě napsala =.= No, tak už radši nic. Ale ještě něco! Kdo koukal na hokej? Češi váleli! To bylo boží! 7:0, to jako vážně? A já si říkala, že do čtvrtfinále nepostoupí :D O.O Bohové, díky, jestli jste jim pomohli!

Ano Marille zase čmárala ^^

9. května 2013 v 15:36 | Marille |  Digital art
Hi, everybody! V pondělí a úterý jsme měli ředitelský volno, takže jsem samozřejmě okupovala počítač xD Jináč, zítra taky nejdu do škol, páč s mámou jedeme na Chovatelský Den (I don't know WTF :D, ale bude to ulejvačka ze školy, tak co).
Zastřelte mě, prosím, klidně! And why? Jelikož už jsem zase seděla u Paint Tool Sai a zase si něco patlala! Víte, jak jsem si minule říkala, že se zlepšuju? Nezlepšuju se!
Nuž, k té dívce... Ehm, původně měla mít vlasy hnědo-modrý, ale nakonec jsem je nechala jen modrý, páč v tý kombinaci to vypadalo divně... Ještě divněji něž to vypadá teď! Jo a kdybyste se divili, kolik že to vlastně mám postav ták... jednu do Beyblade (Nyuri - ta hnědovlasá), jednu do Bakugan (Toť tato - Morgan) a dvě do Naruta (Hanako a Hisako-zrzka, myslím že tu byla jednou na obrázku s Irukou xD ) Tak, to budou asi tak všechny. No, ale teď už k Morgan. Dá se předpokládát, že opět nikdo neznáte Bakugan... Ale to je jednó :D Nuž prostě, Morgan je ségra Mylene Farrow, což je vélká záporňačka, ale Morgan patří samozřejmě mezi ty hodný! Jejím stážným bakuganem je Darkus Athéna (No co, na nic jinýho jsem nemohla přijít :D), tudíž je jasný, že jejím atributem je Darkus=temnota. Je jí 16 let, narodila se na Vestalu, ale nějakou dobu žila na Nové Vestroie. K Vexosu (těm zlým) se, narozdíl od svojí ségry, nikdy nepřidala, protože nebyla tolik silná a hlavně o to neměla zájem. Od vidění zná prince Hydrona a Guse, ale nikoho jiného z Vexosu nezná. Od svojí sestry si udržuje odstup. Poté, co se přidá k pozemskému hnutí odboje, ji úplně zapře a klidně se jí postaví v boji. To je o ní zatím všechno. Možná by toho bylo víc, ale stejně si myslím, že nikdo neví o čem to tady mluvím xD Tak mlčení vyjde na stejno. No... Tak k tomu obrázku.