Marille zase na něco přišla

5. dubna 2013 v 15:26 | Marille |  Digital art
"Ladies and gentlemen
Be heartlessly welcome!
To Cirque De Morgue
And what a show we have for you tonight!"
Eh, ten začátek neřeště. Část textu mojí oblíbený písničky... Něco jsem chtěla říct? Jo, jasně, už vím! Jsem nemocná - nic vážnýho, k vaší smůle asi neumřu, ale nic moc mi teda taky není. Aspoň jsem se už dostala z té příšerně depresivní nálady, co mě sužuje už skoro tejden. Ale! To není ten důvod, proč vylejzám ze svý vyhřátý postýlky a zapínám noťas. Mamka se o tom nesmí dozvědět: Pšššššt! Kapitolu sem dávat zatím nebudu. Nemám ji ještě tak úplně předělanou a k tomu se dostanu... e-e-e... až mi bude líp a moje madre mi dovolí na comp. Ale aby to tu do tý doby neumřelo, hodím sem... Vteřinka napětí!

Svůj první výtvor v Paint Tool Sai, který jsem si stáhla asi před týdnem, ale dostala jsem se k němu až ve středu. Jelikož mi celej program připadal strašně složitý, skoukla jsem pár tutoriálů na blozích lidí, který v Sai VÁŽNĚ uměj (například Doragon a Diza! Jejich výtvory jsou úplně nadlidský!) a o něco jsem se taky pokusila. Není to zrovna světovej výkon, popravdě s tím nejsem ani trochu spokojená, ale pořád se můžu utěšovat vědomím, že: Se všechno teprve časem naučím. No, to chci teda vidět... Ale já nebudu pesimistická.
To, co jsem stvořila, RPC-čko (co to vlastně je: zde), má být Nyuri Wang - taková moje vymyšlená postava z Beyblade. Kdo to neviděl, asi nepochopí nápis Wang Hu Zhong (team Čína 4ever!!!) ani její spojitost s Dashanem... Třeba o tom časem napíšu - tím jako myslím, o postavách z Beybladu, aby vám dávala smysl Nyiina minulost.... Každopádně, je to hrůza, ale co... Byl to první pokus... ._. Ale zatraceně mě to baví.
A proč jsem se vlastně na RPC-čka vrhla? Protože... za prvé: mám zatraceně ráda anime i jeho kresbu; za druhé: potřebovala jsem dát Nyuri nějakou podobu; a za třetí: ve středu jsem se strašně nudila...

No, tak to je ona. Ty vlasy se mi nelíbí, vypadá spíš jak někdo z Naruta, možná ani to ne. Ale oči jsou boží, bohužel, Beyblade má úplně jinej styl očí, ale to se poddá... Pro plnou velikost stačí kliknout.
A tohle byla moje předloha. Sakura Haruno, kdyby ji někdo nepoznal...
No..............
A teď vám sem ještě hodím tu písničku, jejíž text ráčíte vidět nahoře :D

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Isenstar Isenstar | 5. dubna 2013 v 18:21 | Reagovat

Já to nechápu! *řekne jako ublížený prvňáček* Ale je to moooc pěkný! Já budu už brzo dělat dessy *ďábelský smích... pak se ale rozkucká* Ale až od příští neděle... *dodá trochu zklesle* I tak, překrásný obrázky!
P.S: Prohledávala jsem net a narazila na další trailer na Moře Nestvůr... hrozně se mi líbí! http://www.firstshowing.net/2013/watch-first-trailer-for-the-sequel-percy-jackson-sea-of-monsters/#gsc.tab=0
P.P.S: Pokud jsi ho už viděla, omlouvám se :-D.

2 Anti~ Anti~ | E-mail | Web | 6. dubna 2013 v 19:25 | Reagovat

O-la-lá! Přešlas na RPC? Gratulations xDD Taky jsem to zkoušela a musím říct, že tvůj první pokus je mnooohem lepší než ten můj xDD
No.. to že jsi nemocná je mi sice líto.. ale trooošííčkuu ti závidím .__. Mě škola ničí mozek.. a to zrovna skončili prázdniny .__.

3 Marillë Marillë | 7. dubna 2013 v 19:29 | Reagovat

[1]: Kují :-) Vážně, tak jsem na ně zvědavá. Koukej si zase založit blog! :D
Ten už jsem viděla, ale i tak říkám, že je totálně dokonalej. I když i z traileru vidím spoustu nesrovalostí s knihou, nebudu to řešit. Zase na druhou stranu, proč by ten film točili, kdyby byl stejnej jako kniha?

[2]: Mě se to tvoje líbilo, náhodou! Ale díky :)
Eh, taky jsem ráda nemocná, ale pššššt :D Jenomže, já už se zase uzdravila -_- život je na bednu :D

4 Isenstar Isenstar | 10. dubna 2013 v 18:30 | Reagovat

[3]: Já jsem málem pukla... nějakýmpocitemkterýnedokážupojmenovat, když jsem zjistila, že tam daly Krona, protože první díl je s prominutím hroznej. Ale Duháček byl úúúžasnej! :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama