Další RPCčko xD

27. dubna 2013 v 19:42 | Marille |  Digital art
Nazdár, lidí! Jak se máte? Mě totálně hrabe, jelikož se můj mozek vzpamatovává z teplotního šoku - byla jsem surově vhozena do Úpy! V sedm večer! A jsem totálně promočená a máma mě asi zabije až se vrátí a to bude asi tak za pět minut. No, budu od vás pozdravovat Háda.
No, ale teď vážně. Pozdravovat výše zmíněného podsvětního boha nejspíš budu tak jako tak, protože... Místo, abych při sebe menší příležitosti ukořistila počítač, zalepila sestře pusu izolepou a pustila se do přepisování kapitol, udělám vše zmíněné až na to s kapitolami - smůla lidi. Nějak mě totiž chytlo to RPCčkování a tak, co myslíte, že dělám. Když zrovna nečučím na speedpainty (Mimochodem, asi jsem se zamilovala do RPCčka nějaký Němky - takovýho krásnýho klučiny *_*!) nebo tutoše, tak sama něco vytvářím! Snažím se, snažím, ale pořád nemůžu přijít na to, jak STÍNOVAT TY ZATRACENÝ VLASY! (Proč píšu Caps Lockem? O.o) Jo. Ovšem, od minula je to zase o fousek lepší. Ano, musím se pochválit, pořád to není ono. Nuž, třeba to časem přijde samo. Pod perexem je ten můj slavný výtvor.


Jo a zapoměla jsem napsat, že to je Nyuri (ta ségra Dashana ^^ :D) Verze číslo 1 - Nyuri se červená. Pokud někdo bude chtít plnou velikost, což bych nedoporučovala, protože jsem to na dost místech zapomněla vybarvit a z blízka je to dost vidět, stačí kliknout.

Verze 2 - tady jsem se pokoušela o slzy, ale moc (VŮBEC) se mi nepovedly! Ale to se vsákne xD. Pro plnou velikost platí to, co u prvního obrázku.

Jop a tu je předloha. Oblečení se mi měnnit nechtělo, tak jsem jí ho nechala, no xD

A tady můžete porovnat můj první pokus o Nyuri a ten dnešní. Myslím,, že se docela zlepšuju (kecám, ale pšššššt!)

Nu a to je konec tohodle článku.V pondělí se sem pokusím hodit další kapitolu SN, mějte se, já se jdu scholit k topení... který netopí (!!!) a umřít zimou.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Isenstar Isenstar | 27. dubna 2013 v 19:57 | Reagovat

Neumrzni nám, Marillečko! Jo, a prosím, mohl by mi Hádes poslat taky autogram? A případně číslo na Thanata? Nebo Nica? Prosím, prosím, smutně koukám...
K RPCčám: už jsem zase pozadu! Jen co si jednou konečně stánu PFS, hned je tady něco novýho! I když... docela bych potřebovala namalovat Hel a Eri... Průšvih je, že za a) nevím, jak si stáhnout speedpaint (i když... myslím, že to vím...) a za b) neumím s tím! Ty šablony musí člověk nakreslit, nebo jak? Protože malování na počítači s mou pravačkou... (jsem leváček :-D)
Ale musím říct, že děláš veliký pokroky! Ber to tak, jsem technicky padesát let za černym uhlím, takže mi tohleto připadá jako zázrak z nebes 8-O...

2 Marillë Marillë | 29. dubna 2013 v 9:33 | Reagovat

[1]: No, já se ho zeptám xD A co se týče čísla na Thanata, to bude asi horší - má dost frmol, ale zkusím ho chytit :D
No, Paint Tool Sai si můžeš stáhnout tu: http://oyasuminasai.blog.cz/1105/paint-tool-sai-ke-stazeni-bez-casoveho-omezeni . K tomu samotnému kreslení: Ara má na blogu dobrej návod, podle kterýho jsem taky začínala. (Tadý: http://rpc-fanblog.blog.cz/1208/jak-na-rpc-1) A doporučuju ti prolíst si pár RPCčkařskejch blogů a kouknout na pár speedpaintů, člověk z toho dost pochytí.
Děkují, děkují *Klaní se* Děkují

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama