Duben 2013

Další RPCčko xD

27. dubna 2013 v 19:42 | Marille |  Digital art
Nazdár, lidí! Jak se máte? Mě totálně hrabe, jelikož se můj mozek vzpamatovává z teplotního šoku - byla jsem surově vhozena do Úpy! V sedm večer! A jsem totálně promočená a máma mě asi zabije až se vrátí a to bude asi tak za pět minut. No, budu od vás pozdravovat Háda.
No, ale teď vážně. Pozdravovat výše zmíněného podsvětního boha nejspíš budu tak jako tak, protože... Místo, abych při sebe menší příležitosti ukořistila počítač, zalepila sestře pusu izolepou a pustila se do přepisování kapitol, udělám vše zmíněné až na to s kapitolami - smůla lidi. Nějak mě totiž chytlo to RPCčkování a tak, co myslíte, že dělám. Když zrovna nečučím na speedpainty (Mimochodem, asi jsem se zamilovala do RPCčka nějaký Němky - takovýho krásnýho klučiny *_*!) nebo tutoše, tak sama něco vytvářím! Snažím se, snažím, ale pořád nemůžu přijít na to, jak STÍNOVAT TY ZATRACENÝ VLASY! (Proč píšu Caps Lockem? O.o) Jo. Ovšem, od minula je to zase o fousek lepší. Ano, musím se pochválit, pořád to není ono. Nuž, třeba to časem přijde samo. Pod perexem je ten můj slavný výtvor.

Pokus o AMVčko s Dashanem

21. dubna 2013 v 16:17 | Marille |  Videa
Druhý článek za den O.o Užívejte si to, letos je to nejspíš naposledy ._. No, co jsem to chtěla? Jo, jasně, už vím. To "AMVčko" - předpokládám, že asi nikdo z vás nezná anime Beyblade, že? Škoda, nevíte, o co přicházíte! Já to miluju!
No, a když jsem jednou projížděla youtube a hledala Beyblade AMVčka, na jednu stranu jsem u toho umírala, proč - to se dozvíte, až sem jednou hodím svoje nejoblíbenjší videa s Tsubasou, to umřete, nebo spíš já, protože dostávám srdeční zástavu, kdykoli ho vidím. Ale to je teď jedno. Na druhou stranu jsem ale byla docela sklamaná, protože -kruci- ke každýmu AMVčku s Dashanem jsou tak debilný písničky, až na jednu výjimku, no. Tak jsem si řekla: Když to něudělá někdo jiný, udělám to já! Nastartovala jsem Movie Maker, KMPlayer a pustila se do toho. Musím říct, že Dashan vůbec nechtěl spolupracovat xD Ale nakonec jsem to dokázala! Výsledek níže :)

Marilliny výmluvy, výmluvy a RPCčko

19. dubna 2013 v 21:55 | Marille |  Digital art
Nazdár, nazdár, názdár... Tákže, asi bych měla začít výmluvami a omluvami. Za prvé bych se chtěla omluvit Anti, že jsem prošvihla už 2 díly Diuska, ale já na to prostě najednou nemám vůbec náladu, promiň, promiň, určitě to doženu. Což mě přivádí ke zvláštní myšlence, že už mám do přes týden další díl Bohů Olympu, ale ještě jsem se nerozhoupala k tomu, začít to číst a místo toho jsem se vrhla na Pána Prstenů (sice už jsem to jednou četla, ale když už na Nově dávají filmy, tak proč si trochu neosvěžit i děj knihy, že?) a taky na Eon: Znovuzrození dračího oka a zatím to vypadá víc než slibně. Nu, ale to jsem odbočila od výmluv. Takže další na seznamu je moje neaktivitka.... Eh, no... Popravdě, s blogem to teď půjde opravdu velice z kopce, jelikož a protože můj noťas odešel do věčných lovišť a mamka mě odmítá pouštět na svůj, jelikož v něm má všechno tátovo účetnictví a kdyby se náhodou s noťasem něco stalo, by by to asi velkej problém - toť také důvod, proč na něj já aani nikdo z mých sourozenců nesmí, krom výjimečných případů. K netu se tak dostanu maximálně jednou týdně a to jen, pokud se mi podaří uprosit dědu, aby mě pouštěl na svůj comp, v čemž ovšem mnoho nadějí nevidím. Ale budu se snažit aspoň v době mamčiny nepřítomnosti dostat na net a hodit sem ASPOŇ jeden článek týdně. S kapitolami to bude horší, následující totiž ještě nejsou zcela přepsané a až mi dojdou, zřejmě nebudu mít možnost psát další... Ne, to se nestane, Mari je chytrá, na něco určitě přijde. Musí! Jen stačí myslet optimisticky.

Marille zase na něco přišla

5. dubna 2013 v 15:26 | Marille |  Digital art
"Ladies and gentlemen
Be heartlessly welcome!
To Cirque De Morgue
And what a show we have for you tonight!"
Eh, ten začátek neřeště. Část textu mojí oblíbený písničky... Něco jsem chtěla říct? Jo, jasně, už vím! Jsem nemocná - nic vážnýho, k vaší smůle asi neumřu, ale nic moc mi teda taky není. Aspoň jsem se už dostala z té příšerně depresivní nálady, co mě sužuje už skoro tejden. Ale! To není ten důvod, proč vylejzám ze svý vyhřátý postýlky a zapínám noťas. Mamka se o tom nesmí dozvědět: Pšššššt! Kapitolu sem dávat zatím nebudu. Nemám ji ještě tak úplně předělanou a k tomu se dostanu... e-e-e... až mi bude líp a moje madre mi dovolí na comp. Ale aby to tu do tý doby neumřelo, hodím sem... Vteřinka napětí!

Takový menší pokus o blend :D

1. dubna 2013 v 10:57 | Marille |  Grafika :D
Takže, včera jsem se nudila (čtěte: hodně nudila) a tak jsem zapnula PFS X... No, co z toho vzešlo můžete vidět pod perexem. Jinak, jak si užíváte Vánoce Velikonoce? Já zatím teda nic moc. Se sestřenkou jsme plánovaly házet po kolednících z balkónu vajíčka ( :D ), ale mamka pro ten nápad neměla pochopení. Takže se musíme nechat poslušně vyšlehat -.- . Stejně nechápu velikonoční logiku - kluci nás střískaj a ještě zato dostanou sladký! Nuž, dost kecání a hupky na "grafiku".
Mimochodem, taky máte kvůli sněhu tak vánoční náladu jako já? .D