Zabijte Murtagha, protože...

14. ledna 2013 v 17:27 | Marille |  Marillin deníček
... jestli to neuděláte, on zabije mě!
Ok, moje nejnovější ujetost: Murtagh. *Dlouhé Áááááách*

Jak jsem k tomu přišla? K vánocům jsem dostala knížku Eragon a už to jelo. Páč jsem dřív viděla film než jsem si knihu přečetla, nemohla jsem se Murtagha dočkat. Ale to bylo čistě proto, že by byl syn... kdo četl, ví koho... a jako postava mi přišel prostě sympatický. Ale jakmile se v knize objevil, začal mě postupně dostávat do kolen. A nejvíc ta scéna na okraji Beorských hor. Jak se Murtagh začal čertit, protože nechtěl k Vardenům, ale už po nich šly Urgalové a on s Erim prostě musel jít atd... On je vážně tak roztomilej, když se vzteká, jak ho musela Safi přidržet ♥. A potom u Vardenů, radši než aby si nechal kouknout do hlavy, nechá se uvěznit! No není to úžasný. A vůbec mi nevadí, že v prvním díle ODJ (Odkaz Dračích Jezdců) je na straně dobra.
Držte mě, podlamujou se mi kolena.
A pak jsem se v sobotu podívala na film a málem jsem vzdychla, když jsem ho viděla. On vypadá tak, tak, tak... Záporňácky! A zárověň... *vzdych* Já chci do Alägeasie!!! Prosím, bohové slitujte se nade mnou! Já už mám dost dohodle světa, kde se nic neděje! Kde není nic kouzelnýho ani ti pitomí bohové se neodváží lidem dokázat svoji existenci! Já umřu! Nebo líp, asi se zabiju! Jednou to určitě udělám. Pokud ještě jednou uvidím Murtagha, tak určitě ano!
Nebo ne! Na to nemám "koule", jak říkají naši kluci.
Kéž bych se tam mohla dostat! Kamkoliv, kde existují kouzla- do Středozemě, do světa polokrevných, do Alägeasie, kamkoliv! Nejlíp tam, kde existujou tak krásný kluci jako Murtagh!
Vážně umřu! A abyste věděli, nad čím právě umírám, hodím to sem↓↓↓ Přesně tohle mě zabíjí (spolu se spoustou jiných věcí spojených s fantasy...) No nic, konec hysterie, už bych se měla uklidnit...
... Umírám!!! Vážňééé! *Kouká na to video a už pomalu brečí! Celej svět je nespravedlivej"*
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Isenstar Isenstar | 14. ledna 2013 v 18:39 | Reagovat

Murtagha mám taky hrozně ráda, ale moje ubohé srdce patří Roranovi. KLADIVOOOO!!!! Neboj, pochopíš až přečtěš Eldesta. A to se do Murtagha se doopravdy zblázníš až si to přečteš. Teda aspoň myslím.
Ale opravdovej nářez je teprve část v Eldestovi, která je vyprávěná Roranem! To se už vypíchávaj oka, praskaj svaly, MUHAHAHA (nechutný smích)!! :-D  :-D

2 Erisdar Erisdar | 14. ledna 2013 v 18:44 | Reagovat

No, já nevim, co to s váma je, ale podle mě je ten nejhezčí a nejlepší z celý série Trn. Ten fakt nemá chybu! Je krásnej, chytrej, smrtící... kdo chce víc? Ach jo, Trn! Srdce mi skáče ve hrudi - Buchbuch, buchbuch, mezera, buchbuch- a přetéká láskou k němu.
Murtagh? No, ten podle mě docela ujde. Jo, sestro? Nechceš prášky?

3 Anti~ Anti~ | E-mail | Web | 15. ledna 2013 v 6:19 | Reagovat

*poplácá jí empaticky po zádech* Sakra.. ty děsnej stejnomozku.. Knížku jsem nečetla, protože začátek byl nudnej až hrůza, ale ve filmíku.. slaďouš :D Proč m všichni tmavovlasý polo-padouši připomínaj mího mladšího brášku?? No.. asi si to přečtu.. teda až po tý hromadě knížek co mám doma a ještě jsem je neproskoumala ._:

4 Marillë Marillë | 16. ledna 2013 v 21:01 | Reagovat

[1]: Né, to mi neříkej! Víš co je pech? V knihovně máme pět výtisků a teď přijde ten vtipnej okamžik- všechny jsou půjčený! :-( !!! Já to čekání nepřežiju! Už teď mám Murtagho-absťák! Já se toho asi vážně nedožiju!

[2]: No, neuraž se, ale podle mě je přeci jen přitažlivější Murtagh než nějaký drak... Teda, ne že bych draky totálně nežrala, ale ne zase takovým způsobem ;-) :-D

[3]: Slaďouš? No, jak se to vezme, ale je dokonalej :-(
Vážně netuším, mě Nikouče nepřipomíná ani trochu...

5 terka-trochu-nenormalni terka-trochu-nenormalni | 19. ledna 2013 v 13:27 | Reagovat

jooo ..souhlasím je úplně rozto-úžasnej a i mně sere že tady v tom světě se nic neděje... fakt nuda a i u nás v knihovně jsou všechny díli vypůjčený... je to utrpení když už jsem si koupila první díl a teď už se snad zbláznim než si přečtu další.... :-D  :-D  :-D

6 Marillë Marillë | Web | 20. ledna 2013 v 17:26 | Reagovat

[5]: Tak nějak :-D  :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama