Psychicky se hroutím!

16. ledna 2013 v 21:15 | Marille |  Marillin deníček
Pokud jste čekali, že mi po dvou dnech bude líp, zatraceně jste se pletli. Jsem na tom vážně ještě hůř! Stačí, abych se na Murtagha podívala a podivně mě bodne u srdce. A ve škole se skoro nemůžu soustředit, pořád si všude čmárám jeho jméno! Dokonce jsem se pokusila ho nakreslit! Co se to se mnou, u všech bohů, děje? Nejsem třeba nemocná? Není to smrtelný?
Podívejte se na ty jeho oči!! Zbožňuju je. Do Tartaru s jeho očima! Zbožňuju ho celýho! Už jsem z něj totálně na prášky! Umřu! Vážně umřu!
Ne, Mari, klídek! Zvládneš to! *Nádech. Výdech. Nádech. Výdech.* Jen klid. Dobře, jsem v klidu. Ještě pořád... Ne, moje psychika je v deli! Mám pocit, jakobych byla ze skla, jakobych se měla každou chvíli rozpadnout na prach... Kruci! Jak se z toho mám dostat? *Zoufale mlátí hlavou do stolu.* Dneska jsem skoro půl hodiny brečela! Ani Nightwish terapie nezabrala! Já asi vážně umřu!
Loučím se s vámi! Jdu potichu umírat do kouta...


Ách... ty oči!!! ↑↑↑
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Erisdar Erisdar | 17. ledna 2013 v 9:24 | Reagovat

Marillko, Marillko, Marillko... *uchichtne se* Na to ti nemám co ríct. Snad jen: NEUMÍREJ! PROSÍM, PROSÍM!

2 Anti~ Anti~ | E-mail | Web | 19. ledna 2013 v 0:28 | Reagovat

Zlatíčko já ti řeknu co to je.. tomuhle ti divný lidi, co je já a ostatní intelektuálové nemáme rádi, říkaj láska. Já tomu říkám totální selhání smyslů alá chemická reakce. Mě se to k postavám ze filmů a hercům stává sakra často. Zrovna když to teď píšu, tak myslím na nejmenovanou postavu z jendoho nejmenovanýho trapnýho seriálu, co jsem ho asi před dvěma minutama dokoukala. Srdíčko mě bolí z dvou důvodů:
1. budu muset čekat než vyjde další série, která ani vyjít nemusí
2. sakra dlouho neuvidím jeho xichtík. A jako naschvál (asi to naschvál bylo) přišel konec série přesně v tu chvíli, kdy se asi rozhodl, že se stane záporákem.
No.. sem se rozkecala. Ne, zlato není to smrtelný. Jenom tě bude bolet srdíčko a budeš myslet na to, jakto že žiješ v normálním světě a nikdy ho nepotkáš. Chceš radu? Najdi si další knížku, film, nebo cokoli a najdi si dalšího kluka.. chvíli si to budeš užívat a pak přijde depka, až to dočteš.. a pak přejdeš na další.. tak to dělám já. Nebo.. to prostě vydrž :DD
Good Luck girl xDD

3 Isenstar Isenstar | 19. ledna 2013 v 17:18 | Reagovat

Tak tohle dopadne špatně. Když se tak na to koukám z dlouhodobýho hlediska, je to v pohodě. Ale když se na to dívám z krátkodobýho hlediska, je to tragédie! Hádám, že tu za pár dní najdeme fanfikce na Eragona, aneb v hlavní roli Murtagh.
Za pár týdnů už tu bude nový dess, aneb hlavní obrázek... (chvilka napětí) ... Murtagh!
A za pár měsíců tě to pustí a najdeš si někoho jinýho! ;-)
Tak to je, milá Marille. I když, já jsem se zakoukala do Drakea z Podzemí a ještě teď (o půl roku později) se mi o něm zdaj sny!
Haleluja, to se teda máme na co těšit... :-D
P.S: Četla jsi mojí novou fanfikci? Jestli jo, tak prosím, prosím komentuj! Ach jo, jsem vážně ubohá, musím škemrat o komenty. Jsem to ale pitomec.

4 Marillë Marillë | Web | 20. ledna 2013 v 17:51 | Reagovat

[1]: Pokusím se...

[2]: Mě se to stávalo taky ale ještě nikdy jsem se z toho tak nesložila! Vždycky to bylo: "Hm, ten je ale hezkej." ale tentokrát to je: "Ááá, jak může někdo bejt tak dokonalej?"
Děkuju, tos mě uklidnila... Ono to ale vážně bolí... A nikoho jinýho si najít nemůžu dokud nedočtu celý ODJ. Do tý doby budu muset trpět... Ale děkuju za radu.

[3]: Ne, fanfikce na ODJ se zatím nedočkáš z následujících důvodů:
Za 1.: Ještě nemám Odkaz dračích jezdců dočtenej
Za 2.: Byla by urážka obsadit někoho z ODJ zasadit do FF. I když, to bych nesměla psát vůbec, protože bych urazila úplně každýho.
A to samé platí i o dessu. Sice jsem se už o něco pokoušela, ale vyšel mi z toho takovej paskvil... ._. Toť k tomu.
Já vím, že to přejde, ale je to těžká duševní zkouška. :-|
K tomu P.Sku: Promiň, ale nečetla jsem to. Teď na nic jinýho než na ODJ nemám nervy. Promiň

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama