Denní zprávy...

22. ledna 2013 v 20:50 | Marille |  Marillin deníček
Polobozi, hrdinové, válečníci... (Ne, vůbec mi nehrabe a ne, vůbec jsem se nedívala na Zloděje blesku.)
Ehm, teď mi zase vypadlo o čem chci psát... Hezky já.
Dobře, tak začneme dobrými zprávami... Mám staženého Eragona! Jupí! Můj první pocit?No, a pak jsem si všimla, že Murtagh se tam objevil všeho všudy na dvacet minut! Jak já byla namíchnutá! Ale ji těch dvacet minut mi stačilo, abych zase spadla do toho, z čeho se už týden hrabu. Pěkný! Ale já si nemůžu pomoct. Jsem schopná se na celej film podívat třeba padesátkrát, jen abych ho na chvilku viděla. A chtěla bych moc poděkovat Anti, že mi objasnila, co se to se mnou děje. Ale ještě mi mohla poradit, jak se toho zbavit. Protože od minulýho pondělí, kdy jsem do toho oficialně spadla, jsem si zhoršila známky z dvojek na trojky. To je taky pěkný. Zrovna před pololetkem, který už se započítává do hodnocení na střední. Jak by řekl Kuba: Hezky pěkně!... Každopádně, snad se mi to ještě podaří zvrátit ve svůj prostěch. Pevně doufám, že jo, jinak mě matka zabije...
No, ale pojďme dál! Taky jste si jako já najivně mysleli, že holky typu Regina z Protivný sprostý holky, neexistujou? Já jo, dokud jsem dneska při obědě náhodou nezaslechla rozhovor PBK (tahle zkratka je můj osobní výmysl- Protivný Blonďatý Královny. Královny proto, že tak trochu neoficiáně vládnou celé škole a obecně je všichni poslouchaj.) Víte co? Ještě nikdy jsem neslyšela tak vypatlanej rozhovor.
"Hele viděly jste Viktora, jak stál v těch dveřích? Jak nějakej velkej machr. A tak já na něj prej: Viktore, máš tlustou ric."
"Jajkie, on je tak trapnej!"
"To teda. Jak se bál skočit kozu... Jaj, to je trapák."
"Že jo."
Takže, tohle je zhruba část rozhovoru zbavená všech sprostších slov a všeho zbytečnýho "Jajkie" a "Okie" a "Né, že né" a podobnách vtipných hlášek. Nejenem, že se ty slepice navážely do celkem fajn kluka, ale zároveň pomlouvaly totálně každýho, mě nevímaje* a ani se nenamáhaly řešit, že sedím jen kousek od nich. To mě vážně naštvalo. Nejradši bych jim všem dala facku, ale Marry Sue (Tak se říká ženské postavě, která je absolutně dokonalá. Přezdívka pojatá pouze obrazně.) by mi ji vrátila třikrát větší. Nevýhoda, kterou má každý nesportovec... Pfff....
No, ta já bych skončila. Zítra večer snad napíšu něco dalšího i o více věcech, ale dneska už musím jít. (Kdo přesvědčí moje rodiče, aby mě nechali do půl desátý u počítače dostane... korunu!)
Hasta luego!
Jdu se šprtat španělštinu! Na závěr, krásná písnička. Nevšímejte si toho Murtagha, vážně tady jde jen o tu písničku :D Kecám
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Isenstar Isenstar | 23. ledna 2013 v 18:19 | Reagovat

Mě se nic takovýho stát ani nemůže, protože ve škole ficiálně neexistuju a každej mě ingoruje :-P.
Jsem ráda, že jsi se z toho pobláznění dostala.
Jo a jen tak, jak děláš ty animace? Jo, jsem trotl co se týče počítače, ale hrozně ráda bych taky udělala jednu animaci :-D.
Takže rekapytulace komentu: Jsem neviditelná, jsem ráda že jsi zase normalní a, prosím, prosím, jaké je tajemství tvého úspěchu?

2 Erisdar Erisdar | 23. ledna 2013 v 18:34 | Reagovat

Já taky strašně nenávidim školní slepice. U nás to jsou němky (já jim řikam "Německý Pipky, ale to je vedlejší :-D ), ty pořád kecaj v němčině, potom si na tebe ukazujou a chechtaj se. Ne, že by mi to vadilo. Tak třeba: mám asi o 90% větší inteligenci než těch pět dohromady. Tuhle jsem třeba s Dolores vysvětlovaly Rakshe nějakou matiku. Po asi hodinovém výkladu řekla: "O, yeah... Wait, what? Can you say it again, please?" Grrr!
No nic... jsem ráda, že ses dostala jsi se z toho "zaláskování" dostala! (Technická rada: NEČTI PODZEMÍ! Jednou si přečteš o Eddiem a už tě z toho nedostanem! :-D )

Papá!

3 Marillë Marillë | Web | 24. ledna 2013 v 18:54 | Reagovat

[1]: Upřímně, já se z toho ještě nedostala. I když už je to lepší. Teď čtu Eldest a Murtagh se v něm už chvilku neobjevil, takže je moje psychika ušetřena jeho totální dokonalosti... *Zamilovaný povzdech.*
Tak přesně na tohle jsem se ptala před časem Anti. A ona mi řekla, že část jich hledá na www.tumblr.com , tak jsem tam zabrousila... Většinu jsem jich našla náhodou, když jsem hledala něco k PJ nebo tak. Ale musím tě upozornit, že je tam od všeho asi tak tuna spoilerů. Třeba do dašího dílu Bohové olympu (Znamení Athény) já se normálně bojím si to přečít, po tom co jsem viděla na tumblru...

[2]: To by mě vážně štvalo... Já totiž neumím německy ani píp (jen tak mimochodem, jak se to řekne? :-D ), takže bych byla imrvére nervózní. Mě stačí, když slyším vietnamce v obchodě. To mi hnedka začnou nervy pracovat... Předpokládám ale, že ty německy umíš, že? Takový protivný pipky jsou asi všude na světě :-| ...
Hm... jestli jsem se z toho dostala... Ne, nedostala, ale je to lepší. A neboj, ODJ mě na chvíli zaměstná, takže se k ničemu dalšímu ještě řádnou chvilku nehnu. ;-)

4 Isenstar Isenstar | 26. ledna 2013 v 17:36 | Reagovat

[3]: Oni už ten díl vydali? Musím ho mít! Radši PJ nebudu na tubrlu vyhledávat, nenávidím spoilery k smrti...
Ty čteš Eldesta *pohřební tón*. Sbohem, Marille, sbohem, sbohem, sbohem... :-(  :-(

5 Anti~ Anti~ | E-mail | Web | 28. ledna 2013 v 17:00 | Reagovat

Tak jo.. jistě mě zabiješ za to, že jsem ti ještě neporadila. No.. tak.. než začnu s mím dvouhodinovým monologem o závislostech a jak se jich zbavit, tak jdu na ty vypatlaný pipiny v druhý části. Ano.. já osobně jím říkám TVK (totálně vypatlaný krávy). Jsem na gymplu, takže jejich množství se omezilo, ale na základce to bylo opravdu extrémní. Vypatlaný prostitutky, který si o sobě myslí, jak nejsou dokonalý (prostě Mary Sue).

A teď na ty závislosti. Já osobně jsem v tom až po uši. Jinak řečeno.. jsem na seriálech. Mozek dokonale neplodnej, můza žádná. Pár typů bych měla:
1. Vydrž to a čekej (můj osobní.. a nejmíň bolestivý)
2. odvikačka(prostě omezuješ množství, až prostě skončíš.. v mém případě: jeden den pět epizod, další čtyři, atd--- tohle je děsně obtížný.. chce to pořádný sebeovládání)
3. náhlý konec (prostě končíš.. the end, a jdeš dělat něco jinýho--- pokud máš rozečtenou knížku, tak je to dokonale nemožný.. pokud jde o film, tak to klidně jde. Prostě si řekneš, že když na to budeš koukat furt, tak tě to postupně znechutí.. to se mi stalo s percátkovím filmem.. koukala jsem na něj pořád, až mě to nebavilo a skoro půl roku jsem to neviděla)
4. můj nově vě vymyšlený spůsob-- myšlení na něco jinýho (to jsem uplatnila minulej víkend.. celej víkend jsem byla s kámoškou, neviděla seriál, a teď se do toho ani moc neženu.. ikdyž každou chvílí to asi přijde.)
Tak ti to řeknu takhle, s knížkou ani náhodou nepřestávej, akorát pak budeš mít absťák a když se k ní zase vrátíš, tak to bude ještě horší, klidně čti. S filmem bych radila skončit, a pokud ti jde jenom o toho Murtagha, tak to prostě přetáčej, sice to kazí dojem z fiomu, ale děsně to šetří čas.
A učením ti můžu poradit jenom jednu věc: motivuj se! já to tak dělám :D představa toho, že po učení se budu koukat/číst/počítačovat, nebo tak, mě děsně motivuje. Díky tomu sem se naučila asi 200 anglickejch slovíček za hodinu a půl. A když nic jinýho, tak se boj toho, že když budeš mít blbý známky, tak by rodičům mohlo dojít, čím to je a zarazili by ti to. A to asi nechceš, ne?

Asi sem moc nepomohla, co? sorry.. Mám větší skušenosti v závislostech než v odvikání.
Jo a jeden dotaz.. jak se jmenuješ na PJ RPG?? Jen tak teoreticky, abysme si pokecali :D

6 Anti~ Anti~ | E-mail | Web | 28. ledna 2013 v 17:00 | Reagovat

[5]: Ty vole.. to je dlouhý O.O Sorry, že spamuju O.O

7 Isenstar Isenstar | 2. února 2013 v 18:19 | Reagovat

[5]: Já jsem byla závislá na všech knížkách a na psaní a teď jsem použila metodu č. 3.
Veškeré knížky jsem si zamkla do skříně, prodlužovačku od počítače dala Erisdar na hlídání a tak teď moje knihovnička vypadá jakoby se přes ní přehnali husiti a hned za nima mongolové.

8 Terka Terka | 10. února 2013 v 21:00 | Reagovat

No jo závislost..jsem na tom podobně.. taky čtu Eldesta a málem jsem omdlela když jsem zjistila že je celá knížka jenom o Eragonovi, a co když je to proto že je to hlavní hrdina... kruci.. hezká písnička :-D  :-D on samozřejmě taky :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama