Prosinec 2012

Nepřátelství VI. část 1/2

27. prosince 2012 v 12:16 | Marille |  nepřátelství
Pro ty, kteří čekají Nepřátelství, mám poloviční dobrou zprávů. Jak vidíte, kapitola je na světě, nebo alespoň částečně. Páč do odjezdu na hory už nestihnu dopsat celou kapitolu, dám vám sem aspoň to, co už mám napsané. Přísahám, že až se vrátím z chaty, dopíšu ten zbytek a už to nebude trvat tak dlouho. Přísahám při... při Diových ponožkách! Já zase zdržuju a vím, že to nikoho nezajímá, takže zmlknu. Mějte se, hetký zbytek prázdnin atd...
Marillë

Poslední bitva (2)

26. prosince 2012 v 21:34 | Marille |  Poslední bitva
Takže, navzdory tomu, co jsem tvrdila v minulém článečku, kapitola je na světě! Je skoro přesně o půlku kratší než ta první a o poznání horší, ale myslím, že se to dá vydržet. A jejikož ji čte jen Anti, věnuju tuhle kapitolu právě jí (A tu příští pravděpodobně taky a tu po ní taky, páč to nikdo jinej číst nebude, a nakonec to přestane číst i Anti a já to budu moct věnovaávat sama sobě :D ). No, to je fuk... Nebudu to okecávat, stejně to každý přeskočí... Takže, užijte si čtení atd.

Jsem hrozná, já vím!

25. prosince 2012 v 14:25 | Marille |  Marillin deníček
Tak jo, ukamenujte mě, jestli chcete! Proč? Protože kapitolyse letos nejspíš nedočkáte. Důvody:
Tak za 1) jsou Vánoce, takže na počítač můžu denně jen na hodinu a to ještě s přestávkama! Za tak krátkou dobu já prostě nedokážu nic napsat!
Za 2) Bratr mě konečně pouští na konzoly (tu herní, samozřejmě) a protože já jsem s nervama až někde hodně daleko, potřebuju se utopit v hodně dobrý grafice a skvělí hratelnosti nejmenované hry. Jen tak mimoťapem, ta animka nad článkem úplně skvěle vystihuje moji zabranost do hry a nejspíš i můj výraz.
Za 3) K vánocům jsem dostala knihu o paranormálních jevech, jejich výskytu, studiu a projevování se a taky pořádnou bichly o řecké mytologii. Nemůžu si stěžovat, oboje jsem chtěla, až na to, že mě budou rozptylovat od psaní. Ale co, stejně bych se k němu přes svou lenost nedostala.
A konečně za 4) Jedeme na hory. Takže počítač tak týden neuvidím! Dobře, trochu přeháním. Neuvidím ho pět dní... Ale to je fuk. Prostě kapitolu čekejte až po novém roce.
Vaše nespolehlivá, líná, mírně zdeptaná a inspiraci postrádající Marillë
Užijte si zbytek roku

Menší informační článek

15. prosince 2012 v 12:00 | Marille |  Marillin deníček
Takže, za prvý bych se chtěla vyjádřit k tomuhle. Jsem jediná, komu to připadá divný? Protože to divny vážně je. Jedna holka z naší školy je z toho konce světa úplně vystresovaná. Na nova.cz s konce světa otravujou taky každej den a teď to ještě strči sem? Ach, tomu já říkam inteligence (ironicky, samozřejmě).

Další věc. Předpokládám, že jste si všimli menší změny dessu. A předpokládám, že vám došlo, co/kdo se v něm vyskytuje. Ale pro ty, kdo to nepoznali malé vysvětlení. Camp Half Blood snad poznali všichni, že? A ty lidi? No, začneme od té holky. Je to Piperka. Půvdně jsem tam chtěla Reynu nebo Thalku, ale od toho kreslíře/kreslířky (fakt nevim) jsem ani jednu z nich nesehnala. A tak, aby v tom dessu nebyly samí chalani, jsem tam strčila Piper.
Vedle ní stojí tak trochu bývalý prétor Nového Říma. Jo, Jason. Nebudu se vymlouvat na to, že jsem jenom potřebovala zaplnit místo. Dala jsem ho tam dost úmyslně, protože uznejte, je to důležitá postava. I když děsně nesympatiká.
Dál tam máme Percíka. Ten už tam je zcela úmyslně! A dál ho asi komentovat nemusím. No jo, je to hlavní postava celé předchozí série a dost vtipnej...
A hned velde něj máme... Zkuste hádat. Je to syn jednoho z Velké Trojky, jednu dobu šel Percíkovi po krku, má jednu mrtvou sestru a jednu nevlastní sestru... Kdo to asi může být? Nico! On je snad moje nejoblíbenější postava. Takovej záporňák mezi klaďáky.
A nakonec tam je... minutka napětí... (kdo to uhodne?) Leo! Toho magora žeruSmějící se Taky bych chtěla bejt ohňonoš... Jo, sice je někdy až trochu trapnej ale stejně je fajn.

Víte co? Dneska mám náladu psát. Ale bohužel musím umýt nádobí! Není to k vzteku? To mi máma dělá naschvál... No a nakonec, jo už úplně nakonec! Blíží se vánoce! (To byste beze mě nevěděli) A proto tohle ↓↓↓

Tak a já už vážně končím. Mějte se.

Nadpis článku nesmí být prázdný

13. prosince 2012 v 16:52 | Marille |  Marillin deníček
Divíte se, že je to dneska už druhý příspěvek? Ehm, já taky. Ale tenhle je existuje čistě kvůli asi pět obrázkům a animacím, které jsou našla na tumbru. Sakra, některý jsou tak dokonalý, až by se měly zakázat. No, posuďte sami.

Alá 80th years

13. prosince 2012 v 15:51 | Marille |  Music
Áno, jak už nadpis říká *Tahle věta se jí vážně líbí.* má tu pro vás první příspěvek do rubriky Music (Já vím, strašně originální jméno, pro rubriku s hudbouSmějící se). A ano, je to tak trošku retro. No dobře... HODNĚ retro. Klidně se zděste a nepouštějte si to, vaše chyba. A pokud se rozhodnete si to pustit, ignoruje prosím tohle↓↓↓

Jo, přesně tohle. Jinak je to úplně v pohodě. Fajnový. A na tanečním táboře jsme na to tancovali. (Nechtějte mě vidět tancovat hip-hop. Nebo víte co? Nechtějte mě vidět tancovat vůbec!) Jej, já to zase okecávám, to je hrůza, co? Já vím Smějící se Takže tyhle osobní kecy si nechám do Mon Journal, když už ho tady mám. Takže, to je konec okecávání, už vám sem to video dám. Enjoy :D

Poslední bitva (1)

10. prosince 2012 v 16:10 | Marille |  Poslední bitva
Táákže, dočkali jste se! Zvládla jsem tu kapitolu přepsat a, no, jsem s ní celkem spokojená. Jen bych chtěla upozornit, že celá povídka je vlastně jeden velký spoiler. Pokud nemáte dočtenou celou sérii Percy Jackson, nečtěte si to. Ale já vím, že si to stejně každý přečte... No, je to na vás, ale pokazíte si překvapení.Mrkající Ale to je fuk, stejně celá série stojí za to ( I♥It)! Asi bych to měla přestat okecávat. No jo. Tímto slavnostně zahajuji éru Poslední bitvy *Zazní famfára a ze stropu začnou padat konfety.* Neptejte se mě, jak jsem na to jméno přišla, prostě mi to nejlíp sedělo k ději. A jen tak mezi náma, pro většinu postav to bude poslední bitva, ale nechci spoilerovat. Doufejte, že nebude konec světa, protože já bych to fakt ráda dopsala. Jaj, já zase kecám. Pffff, no, já radši budu mlčet. Užijte si čtení.
A ještě jedno doporučení: Pusťe si k tomu tuhle písničku. Ona se k tomu sice nehodí, ale je skvělá.

Jsem zpět, aspoň částečně

8. prosince 2012 v 11:33 | Marille |  Marillin deníček
Ano, jak už nadpis říká, vracím se... Abych vám to objasnila. Prsteníček se mi hojí skoro zázranou rychlostí (to tvrdí doktor). Nebo spíš se tak tváří a z toho jsem vyvodila, že se mi hojí rychleji než je normální. To by mohlo mít dvě příčiny. První: Jsem polokrevná nebo něco podobného s nadpřirozenou schopností hojit se (nepravděpodobné), nebo ta druhá možnost: S mojí rukou to nikdy nevypadalo tak, zle, jak jsem předpokládala (pravděpodobnější)... Upřímě bych byla radši, kdyy to bylo kvůli důvodu jedna, ale obávám se, že to nehrozí. Mám holt smůlu.
Dál jsem vám chtěla říct, že se snažím všechno usilovně dohnat. Během týdne se tu snad objeví Nepřátelství. Krom toho taky pracuju na PPP ke kterému jsem se v listopadu nedostala, protože listopad byl pro mě krizový měsíc... A potom taky píšu další povídku. Já vím, jsem hrozná... Ale já si nemůžu pomoct. Už strašně dlouho chci napsat FF na Jacksona a zrovna teď přišlo to, co jsem potřebovala. Takže, pokud se mi podaří přepsat tu kapitolu, co mám zatím napsanou, přepsat do počítače. Takže se těšte, přijde teror Smějící se
Marillë