Day 08: Kniha, která tě děsí

18. září 2012 v 2:14 | * Mája *
Ehm ahoj, s vypětím všech sil přidávám další challenge a mizím do postele. Užijte si počteníčko. Dobrou noc.
Takže, kniha, která tě děsí. Jelikož, když mě kniha děsí, přestanu ji číst, v tomto vám asi moc nepřispěju. Žádnou extra děsivou knihu jsem nedočetla ani do poloviny. Tak jsem se rozhodla dát sem jednu z knih, jež jsem četla nedávno a pořádně děsivá byla.


Název: Horory na dobrou noc
Autor: Anthony Horowitz
Série: Horory na dobrou noc
Díl: 1.

Anotace: Vstupte do temného a děsivého světa Horowitzových hororů a očekávejte nečekané!
Je to svět, kde vše vypadá celkem normálně. Ale hned za nejbližším rohem číhá leccos tajemného, zlověstného a skutečné hrůzného. Jako zdánlivě obyčejný fotoaparát ukrývající zlé síly, cesta domů autobusem, jenž zahne do nejhorší noční můry, a záhadná počítačová hra, kterou by nikdo nehrál..., kdyby znal její pravidla! Všechny povídky obsahují šokující pointu...
Vzdor názvu si rozhodně tuto knihu neberte s sebou do postele...
Horory na dobrou noc jsou působivou sbírkou děsivých příběhů, které vám naženou husí kůži, od uznávaného autora a televizního scenáristy Anthonyho Horowitze.
Příběhy jsou primárně určeny pro mládež, ale pochutnají si na nich i dospělí kvůli sugestivní atmosféře, typicky anglickému černému humoru a četným citacím nebo variacím klasických témat. Ty představují jakousi žánrovou třešničku na dortu, a už proto by neměla tato sbírka chybět v knihovně žádného milovníka hororu.

Bohové, na třicáté sedmé (tuším) stránce jsem to zaklapla a víckrát do toho nenakounu. Málem jsem tohle čtení nepřežila. Brrrr. Ale musím uznat, že autor vážně umí děsit (možná až moc). Obdivuju všechny, kteří to dočetli do konce. Já většinou čtu v noci, protože ve dne nemám čas a tma a vrzání parket- jako v hororu(svůj pokojíček bych mohla prodat Hollywoodským režisérům). Já se po tom bála i v noci jít na záchod! Ale pro někoho, kdo na to má nervy, je to určitě dobrý.
Vaše k smrti unavená ale přesto neusínající Marillë
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama