Day 05: Kniha, ve které by jsi chtěla žít

10. září 2012 v 16:40 | * Mája * |  30 days book challenge
Jakmile jsem se na tohle zadání podívala, bylo mi jasné, kterou knihu sem šoupnout. Potíž je v tom, že ze stejné série se tu už kniha objevila a jistě se ještě nějaká objeví. K mému štěstí má tato série pět dílů a další série se stejnou tématikou. Tak co, už víte?

Dnes jsem zvolila způsob hádanku. Ale anotace se nám tu objeví, samozřejmě.

Anotace: Že mám moc po svém otci, bohu moří Poseidonovi, už víš... Že patřím do Tábora polokrevných už taky víš... Ale na spoustu otázek neznám odpovědi ani já. Kam se poděla bohyně Artemis? Jaké nebezpečné a záhadné příšeře byla na stopě? Mám na sebe vzít děsivé Titánovo prokletí, kterým by se naplnilo proroctví Orákula? Jsem Percy Jackson a vydávám se se svými přáteli z Tábora polokrevných na další výpravu do mytologického světa. Vezmeme tě s sebou, chceš?

Tak co, už víte? Neříkejte mi, že nevíte. Ale pokud jste na to nepřišli, mám tu pro vás obvyklé údaje o knize.


Zavřít okno

Název: Prokletí titánů
Autor: Rick Riordan
Série: Percy Jackson
Díl: 3.

Ńěkdo by nejspíš uvedl Harryho Pottera, nebo co já vím. Ale promiň Harry, Percymu (Omlouvám se, za vyslovení svého skromného názoru.) nesaháš ani po pás. Rick Riordan by si zasloužil být bohem spisovatelů... Popravdě, každý den vyhlížím satyra, který by mě měl odvést do tábora, nebo očekávám útok nestvůry. Ano, jsem blázen, ale za svým Bláznovstvím si stojím! Být polokrevná, je můj životní sen. I když už dávno vím, že se nesplní. Já a polokrevná! Dobrej vtip. Doufám, že ti nahoře se dobře bavjej!
Vaše zcvoklá
Marillë
Ps.: Kdo to uhodl, přiznejte se?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aravis Aravis | Web | 11. září 2012 v 14:42 | Reagovat

Já jsem to uhodla :-D ale nevím, jestli bych chtěla žít v takovém světě. No, kdybych patřila do Tábora polokrevných, tak možná. Ale kdybych přišla k Římanům.. no nepřišla, to bych totiž nepřežila :D

2 Marillë Marillë | Web | 12. září 2012 v 15:37 | Reagovat

[1]: Já bych tam chtěla žít určitě. Sice bych taky radši Tábor než to místo Římanů, ale polokrevnej jako polokrevnej a když má člověk hodně práce se starostí o svoje přežití, nejspíš překousne i nějaký ty tvrdý podmínky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama