Day 01: Oblíbená kniha

1. září 2012 v 18:22 | * Mája * |  30 days book challenge
Rozjíždím tento projekt s prvním zadáním. První zadání je oblíbená kniha. Tady jsem se musela dlouho rozmýšlet, protože oblíbených knih mám spoustu. Nakonec jsem se rozhodla pro Deltora: Údolí ztracených.


Název: Deltora: Údolí ztracených
Autor: Emily Roddaová
Série: Deltora I
Díl: 7.

Anotace: Lief, Barda a Jasmína, kteří se vydali hledat sedm ztracených drahokamů Kouzelného pásu Deltory, jsou už skoro u cíle. V Pásu se třpytí šest kamenů, musejí najít ještě ten poslední, aby se Deltora mohla zbavit nadvlády krutého Pána stínů.
Společníci už na svých cestách čelili mnohým nebezpečenstvím s kuráží a nesmírným nasazením. Teď však musí rozluštit tajemství a v tom jim prostá síla ani odvaha nepomohou. Pokud selžou, bude celé jejich putování zbytečné a oni zůstanou navždy uvězněni v šedých mlhách Údolí ztracených.

Od téhle knihy jsem se nemohla odtrhnout, dokud jsem ji nepřečetla celou. Je to sedmá z osmy knih o klukovi Liefovi, Bardovi a dívce Jasmíně. Četla jsem ji třikrát. Je zajímavá i zábavná a místy hodně napínavá. Kvůli téhle knize jsem chodila spát v jedenáct, někdy i o půl dvanácté v noci, ale stálo to za to. Celá série je naprosto úžasná a já všem milovníkům Fantasy doporučuji přečíst.

Hezký večer,
Marillë
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama